meta property="og:type" content="article" />

Nowe apartamenty Mogilno

Nowe apartamenty w Mogilnie – miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny

Nowe apartamenty Mogilno

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla komfortu oraz codziennego funkcjonowania jest kwestia zaprojektowania mieszkań. Dlatego też w naszych nowych apartamentach dokładamy wielu starań i trosk, aby metraż oraz rozkład pomieszczeń, a także inne opcje, były jak najlepiej dostosowane do potrzeb Klientów. Podczas realizacji inwestycji nowego osiedla korzystamy z naszych umiejętności, wiedzy i doświadczenia, by móc zaproponować solidne rozwiązania mające wpływ na komfort.

Proponujemy w sprzedaży mieszkania dwupokojowe oraz trzypokojowe. Pierwszy rodzaj znajdować się będzie na parterze, gdzie mieszkańcy będą mieli do dyspozycji swój własny ogród. Drugi rodzaj mieszkań umiejscowiony będzie na piętrze. Użytkownicy będą mogli korzystać z władnego, przestronnego tarasu. Mieszkania dwupokojowe to 64m2, natomiast trzypokojowe 77m2 - „duplex”, świetnie dla rodzin z dziećmi. Nowe apartamenty odznaczają się funkcjonalnością, przestronnością oraz nowoczesnym rozwiązaniami z zakresu konstrukcji oraz technologii.

Bezpieczna okolica nowych apartamentów Mogilno

Nowe apartamenty Mogilno

Nowo powstające osiedle mieszkań na sprzedaż znajdować się będzie w ciekawej lokalizacji, z której bardzo łatwo i sprawne dostać się do centrum, korzystając z środków komunikacji miejskiej, samochodu czy po prostu udając się na spacer. W pobliżu znajduje się hala sportowa z kręgielnią, siłownią, salą zabaw, a także plac zabaw dla dzieci, stadion, boisko wielofunkcyjne. Niedaleko jest również do lasów i licznych kąpielisk.

Zależy nam na zadowoleniu każdego Klienta. Nasze apartamenty powstają z najlepszych materiałów budowlanych, które dostarczane są od sprawdzonych kontrahentów. Budujemy solidnie, na wieki. Dbamy o każdy szczegół, detal. Jeśli szukają Państwo mieszkań w ciekawej okolicy, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Oferujemy sprzedaż apartamentów w atrakcyjnych warunkach finansowych. Istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnego agenta hipotecznego, który dysponuje różnorodnym wachlarzem kredytowania inwestycji. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej. Zadbaj o bezpieczne warunki mieszkaniowe dla całej rodziny!. Nowe apartamenty Mogilno to komfort, funkcjonalność i nowoczesność w jednym.

Idealna lokalizacja

Znajdź bezpieczne, a zarazem ciekawe miejsce dla siebie i swojej rodziny.
Apartamenty Mogilno to mieszkania o bardzo wysokim standardzie i dogodnej lokalizacji.

Atuty

Do centrum w 5 minut

Osiedle mieszkaniowe położone w Mogilnie, co umożliwia szybką i sprawną komunikację (do centrum około 5 minut).

Atuty

Malownicza okolica

Osiedle otoczone terenami zielonymi. W sąsiedztwie pola i łąki. Tylko kilka kilometrów do plaży z kąpieliskiem letnim oraz lasów.

Atuty

Aktywny wypoczynek i rekreacja

W pobliżu znajduje się hala widowiskowo sportowa z kręgielnią, siłownią, salą zabaw, kryte lodowisko, plac zabaw, boisko orlik oraz stadion piłkarski.

Atuty

Handel i usługi w sąsiedztwie

Liczne sklepy spożywcze, supermarkety, szkoły w bliskim sąsiedztwie osiedla. .

Apartamenty Mogilno - nowe osiedle i mieszkania

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie. Jesteśmy do dyspozycji! Odpowiemy na wszelkie pytania.

Formularz kontaktowy

Apartamenty Mogilno - nowe osiedle i mieszkania


Skontaktuj się z doradcą

Umów się w dogodnym dla Ciebie terminie,
na bezpłatne spotkanie z naszym ekspertem finansowym, który:

  • obliczy Twoją zdolność kredytową w 23 bankach,
  • wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego,
  • sprawdzi na miejscu raport zawierający informacje z Biura Informacji Kredytowej BIK.

Zapewniamy kompleksową obsługę
przy załatwianiu formalności związanych z udzieleniem kredytu.

Łukasz Kulawiak

Expert Kredytowy

736 374 136

E-mail: