meta property="og:type" content="article" />

Nowe mieszkania Mogilno

Nowe mieszkania Mogilno - Bogata oferta dla każdego

Nowe mieszkania Mogilno

Szukasz nowego mieszkania Mogilno, które będzie komfortowe, funkcjonalne i przestronne? Robimy wszystko, aby nasze mieszkania były jak najlepiej dopasowane do Klienta. Staramy się stworzyć oferty, w których metraż i rozkład pomieszczeń będzie odpowiadać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Jednocześnie dajemy także możliwość zmiany rozkładu pomieszczeń. Pozwalamy stworzyć mieszkanie, które będzie perfekcyjnie dopasowane do potrzeb Klienta. Podczas realizacji inwestycji nowego osiedla korzystamy z naszych umiejętności, wiedzy i doświadczenia, by móc zaproponować solidne rozwiązania mające wpływ na komfort. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Mieszkania w ciekawej i spokojnej okolicy

Nowe mieszkania Mogilno

Nowe mieszkania Mogilno znajdują się na osiedlu, które jest położone w bardzo ciekawej lokalizacji. Spacer do centrum miasta nie zajmie dłużej niż 10 minut, a korzystając ze środków komunikacji miejskiej zajmie nam to maksymalnie 5 minut! W pobliżu znajduje się hala sportowa z kręgielnią, siłownią, salą zabaw, a także plac zabaw dla dzieci, stadion, boisko wielofunkcyjne. Wyjazd na spacer do lasu czy nad jezioro nie musi być wyprawą – w okolicy znajduje się wiele terenów zielonych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszych mieszkań? Dbamy o zadowolenia każdego Klienta, co przekłada się na korzystanie z materiałów najwyższej jakości. Trwałość, solidność i nowoczesność to cechy, które nas charakteryzują. Budujemy solidnie i na wieki. Dbamy o każdy szczegół, detal. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Oferujemy sprzedaż apartamentów w atrakcyjnych warunkach finansowych.

Idealna lokalizacja

Znajdź bezpieczne, a zarazem ciekawe miejsce dla siebie i swojej rodziny.
Apartamenty Mogilno to mieszkania o bardzo wysokim standardzie i dogodnej lokalizacji.

Atuty

Do centrum w 5 minut

Osiedle mieszkaniowe położone w Mogilnie, co umożliwia szybką i sprawną komunikację (do centrum około 5 minut).

Atuty

Malownicza okolica

Osiedle otoczone terenami zielonymi. W sąsiedztwie pola i łąki. Tylko kilka kilometrów do plaży z kąpieliskiem letnim oraz lasów.

Atuty

Aktywny wypoczynek i rekreacja

W pobliżu znajduje się hala widowiskowo sportowa z kręgielnią, siłownią, salą zabaw, kryte lodowisko, plac zabaw, boisko orlik oraz stadion piłkarski.

Atuty

Handel i usługi w sąsiedztwie

Liczne sklepy spożywcze, supermarkety, szkoły w bliskim sąsiedztwie osiedla. .

Apartamenty Mogilno - nowe osiedle i mieszkania

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie. Jesteśmy do dyspozycji! Odpowiemy na wszelkie pytania.

Formularz kontaktowy

Apartamenty Mogilno - nowe osiedle i mieszkania


Skontaktuj się z doradcą

Umów się w dogodnym dla Ciebie terminie,
na bezpłatne spotkanie z naszym ekspertem finansowym, który:

  • obliczy Twoją zdolność kredytową w 23 bankach,
  • wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego,
  • sprawdzi na miejscu raport zawierający informacje z Biura Informacji Kredytowej BIK.

Zapewniamy kompleksową obsługę
przy załatwianiu formalności związanych z udzieleniem kredytu.

Łukasz Kulawiak

Expert Kredytowy

736 374 136

E-mail: