ETAP I

Zakończenie inwestycji IV kwartał 2018

W pierwszym etapie inwestycji stworzymy dla Państwa 7 bezczynszowych mieszkań zlokalizowanych na parterze oraz 7 bezczynszowych mieszkań typu „duplex” na pierwszym piętrze. Mieszkania parterowe składać się będą z 2 pokoi, salonu, łazienki i kuchni o łącznej powierzchni około 60 m² oraz ogrodu. Mieszkania „duplex” to wersja dla rodzin z dziećmi – 3 pokoje, przestronny salon, 2 łazienki, kuchnia o powierzchni około 75 m² oraz taras.

7

Mieszkań na parterze

7

Mieszkań na poddaszu

ETAP II

Termin ukończenia inwestycji określimy po zakończeniu I etapu

W późniejszym, drugim etapie oddamy do użytku 12 bezczynszowych mieszkań parterowych (ok. 60 m²), z których każde składać się będzie z 2 pokoi, łazienki, kuchni i salonu oraz 12 bezczynszowych mieszkań „duplex” (ok. 75 m²) znajdujących się na pierwszym piętrze. Mieszkania na piętrze tworzone są z myślą o rodzinie i dzieciach. W ich skład wchodzić będą 3 pokoje, salon, 2 łazienki i kuchnia. Dla mieszkań na parterze do użytku będzie ogród, dla mieszkań „duplex” duży taras.

12

Mieszkań na parterze

12

Mieszkań na poddaszu

ETAP I

Zakończenie inwestycji IV kwartał 2018W pierwszym etapie inwestycji stworzymy dla Państwa 7 bezczynszowych mieszkań zlokalizowanych na parterze oraz 7 bezczynszowych mieszkań typu „duplex” na pierwszym piętrze. Mieszkania parterowe składać się będą z 2 pokoi, salonu i ogrodu o powierzchni około 60 m2. Mieszkania „duplex” to wersja dla rodzin z dziećmi – 3 pokoje, przestronny salon oraz taras o powierzchni równej około 75 m2.

7

Mieszkań na parterze

7

Mieszkań na poddaszu

ETAP II

Termin ukończenia inwestycji określimy po zakończeniu I etapuW późniejszym, drugim etapie oddamy do użytku 12 bezczynszowych mieszkań parterowych, z których każde składać się będzie z 2 pokoi i salonu oraz 12 bezczynszowych mieszkań „duplex” znajdujących się na pierwszym piętrze. Mieszkania na piętrze tworzone są z myślą o rodzinie i dzieciach. W ich skład wchodzić będą 3 pokoje i salon. Dla mieszkań na parterze do użytku będzie ogród (ok. 60m2), dla mieszkań „duplex” duży taras (ok. 75m2).

12

Mieszkań na parterze

12

Mieszkań na poddaszu

Idealna lokalizacja

Znajdź bezpieczne, a zarazem ciekawe miejsce dla siebie i swojej rodziny.
Apartamenty Mogilno to mieszkania o bardzo wysokim standardzie i dogodnej lokalizacji.

Do centrum w 5 minut

Osiedle mieszkaniowe położone w Mogilnie, co umożliwia szybką i sprawną komunikację (do centrum około 5 minut).

Malownicza okolica

Osiedle otoczone terenami zielonymi. W sąsiedztwie pola i łąki. Tylko kilka kilometrów do plaży z kąpieliskiem letnim oraz lasów.

Aktywny wypoczynek i rekreacja

W pobliżu znajduje się hala widowiskowo sportowa z kręgielnią, siłownią, salą zabaw, kryte lodowisko, plac zabaw, boisko orlik oraz stadion piłkarski.

Handel i usługi w sąsiedztwie

Liczne sklepy spożywcze, supermarkety, szkoły w bliskim sąsiedztwie osiedla. .

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie. Jesteśmy do dyspozycji! Odpowiemy na wszelkie pytania.

Formularz kontaktowy
Skontaktuj się z doradcą

Różnorodna oferta kredytowania. Profesjonalny agent hipoteczny do Twojej dyspozycji.

Sebastian Bilski

Expert Kredytowy

Telefon: 661 285 876

E-mail: sebastian.bilski@hipotekadirect.pl

Porównywarka kredytów